Оренда кавомашини

Кавомашини

від 4 чашок на день
Sweety Capitani – інтернет-магазин coffice.ua

Sweety Capitani

Lavazza Sweety Capitani – ідеальне рішення для дому чи...

Sweety Capitani

Lavazza Sweety Capitani – ідеальне...

від 2-х чашок на день
Elite Capitani – інтернет-магазин coffice.ua

Elite Capitani

Має невеликі розміри і стильний дизайн. Вона дуже зручна та...

Elite Capitani

Має невеликі розміри і стильний...

від 2-х чашок на день
Classy Mini Lavazza – інтернет-магазин coffice.ua

Classy Mini Lavazza

Нова, елегантна та високоефективна кавоварка Lavazza,...

Classy Mini Lavazza

Нова, елегантна та високоефективна...

Від 3-х чашок на день
Classy Compact Lavazza – інтернет-магазин coffice.ua

Classy Compact Lavazza

Машина зі smart-дизайном, для задоволення ідеальним еспресо...

Classy Compact Lavazza

Машина зі smart-дизайном, для...

від 5-и чашок на день
Classy Lavazza – інтернет-магазин coffice.ua

Classy Lavazza

Кава на будь-який смак: 4 різні варіанти приготування кави...

Classy Lavazza

Кава на будь-який смак: 4 різні...

від 7-и чашок на день
Classy Milk Lavazza – інтернет-магазин coffice.ua

Classy Milk Lavazza

Від еспресо до капучіно. Завдяки вбудованому капучинатору...

Classy Milk Lavazza

Від еспресо до капучіно. Завдяки...

від 15-ти чашок на день
Multicup Capitani – інтернет-магазин coffice.ua

Multicup Capitani

Від еспресо до капучино. Завдяки вбудованому капучинатору...

Multicup Capitani

Від еспресо до капучино. Завдяки...

Оренда кавомашин


Кавова мода не стоїть на місці. З кожним роком з'являються нові моделі обладнання для кави. Давайте розберемося у їхній класифікації. У процесі зможете визначитися, якою буде оптимальна кавомашина. Ціна та функціонал сильно відрізняються для різних моделей. Неоднакові й особливості обслуговування, і якість готового напою.

Забігаючи наперед, скажемо, що компанія Coffice пропонує вам вигідну оренду кавового обладнання. Ми надаємо кавомашини у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, а також в інших містах країни. Наше обладнання працює у будинках, офісах, на підприємствах, у студіях та салонах. Прямо зараз італійські кавомашини у Дніпрі та інших куточках країни варять смачний ароматний напій. Ви також можете приєднатися до української команди кавоманів.

Яку кавомашину купити/орендувати?


У кожного шанувальника кави свої смакові уподобання та, відповідно, особливі вимоги до пристрою, що її готує. Щоб вам було простіше вибрати модель кавового обладнання, розкажемо, які існують варіанти.


Рожкова система

Назву машини визначає ключовий робочий вузол. Саме у ріжку відбуваються вся “магія”. Гаряча пара з сильним тиском прямує в холдер, просочується через попередньо спресовану кавову таблетку, проходить крізь фільтр і потрапляє в чашку ароматним струмком.

Для обслуговування ріжкового обладнання потрібні навички професійного бариста. Основна складність полягає у підготовці кавової таблетки, адже від ступеня спресованості кави залежить міцність готового напою. Важливо досягти золотої середини. Ретельно утрамбована таблетка створює дуже міцний та гіркий еспресо. Слабко спресована готує водянистий напій.

На якість кави впливає ступінь помелу. Чим він дрібніший, тим міцніше виходить напій. Обслуговування пристрою ускладнюється також необхідністю ретельно очищати ріжок від гущі.

Для експлуатації системи знадобиться додаткове обладнання: кавомолка та темпер для трамбування кавової таблетки. Це, так само як і складність обслуговування, є основними недоліками.


Чалдове обладнання

Машина вирішує проблему попередньої системи щодо непростої технології приготування кави. Чалдовий апарат не вимагає від оператора спеціальних професійних навичок. Він готує напій із чалд. Це вже готова до вживання кавова таблетка у герметичній упаковці. Кава перемелена і спресована. Залишилося завантажити її до машини.

У чалдовому обладнанні гаряча вода також проходить через таблетку, а потім потрапляє у чашку. Якість готового еспресо у машині регулюється виробником порційних таблеток.

Єдиний мінус чалдової кавомашини: при купівлі кави можна зіткнутися з обмеженим вибором смаків.


Еспресо-комбайн

Це вже знайомий нам ріжковий апарат, але з вбудованою кавомолкою. Таким чином, при експлуатації системи можна використовувати як зернову, так і мелену каву. Це трохи полегшує обслуговування, але не вирішує питання складного приготування правильної таблетки. Холдер у такій системі також потребує ретельного очищення.


Кавомашина-автомат

Високотехнологічний апарат дуже простий і зручний в експлуатації. Від оператора потрібно лише одне: натиснути кнопку з видом напою, який він хоче отримати в результаті. Машина все зробить сама: відбере потрібну кількість кави та води, приготує та наллє у чашку напій. Функціонал повністю автоматизовано. Потрібно лише періодично заливати воду та досипати зерна (кавовий порошок). Система сама скаже необхідність поповнення запасів. Кава в автоматі готується за кілька хвилин.

Великою популярністю користуються такі кавомашини в Києві та інших великих містах, де ритм життя не дозволяє витрачати багато часу на очікування напою. З іншого боку, така система є витратною і складною в плані технічного обслуговування. На правах високотехнологічного обладнання вона вимагає особливої уваги.

Тому все більш затребуваними стають професійні капсульні кавомашини. Придбати (Київ, Одеса, Харків, Дніпро) або взяти напрокат інноваційний кавовий апарат можна на нашому сайті всього за пару кліків. Але насамперед розглянемо переваги модернізованої техніки.


Капсульний кавовий агрегат

Такий пристрій – як персональний бариста у вас вдома чи в офісі. Усього за одну-дві хвилини система готує ароматний та смачний напій у найкращих традиціях професійних кавоварів. Потрібно лише завантажити порційну кавову капсулу до приймача. Все інше машина зробить сама.

  1. Капсула проколюється зверху та знизу.

  2. Через перший фільтр до неї подається гаряча вода, а через другий виливається готова кава.

  3. Використана капсула просто викидається.

Не потрібно очищати холдер від гущі, мити фільтр і взагалі ретельно доглядати за обладнанням.

Але навіть з огляду на небувалу простоту обслуговування головним плюсом кавомани вважають саме якість напою. У капсульній технології вона завжди бездоганна. Тішить, що виробники капсул надають широкий вибір кавових складів. Це вирішує питання неможливості вплинути на смакові якості напою під час його приготування.


Взяти в оренду капсульну кавомашину безкоштовно

Таку нагоду ми пропонуємо справжнім кавоманам. Компанія "Кофіс" надає інноваційне кавове обладнання в оренду безкоштовно за умови купівлі певної кількості кави на місяць. Таким чином, ви використовуватимете преміальну італійську кавову техніку і платитимете лише за улюблений напій.

Залишилося лише оформити замовлення. Ми доставимо кавомашину до Одеси, Дніпра, Харкова, у столицю та в будь-яке інше місто України. Попередньо можна замовити безкоштовну дегустацію кави. Наш менеджер із радістю продемонструє можливості техніки.

Кавомашина безкоштовно —- вигідніше пропозиції просто не існує.


Бракує бонусів
Зв'язатися з нами

Натискаючи кнопку Надіслати, я даю згоду на обробку персональних даних.

Замовити в 1 клік

Натискаючи кнопку Надіслати, я даю згоду на обробку персональних даних.

Зв'язатися з нами
>

Натискаючи кнопку Надіслати, я даю згоду на обробку персональних даних.

Замовити консультацію

Натискаючи кнопку Надіслати, я даю згоду на обробку персональних даних.

Замовити Дегустацію

Натискаючи кнопку Надіслати, я даю згоду на обробку персональних даних.

Замовити облаштування кавового куточка

Натискаючи кнопку Надіслати, я даю згоду на обробку персональних даних.

Реєстрація

/

Вхід

або

Provided by Coffice